امداد خودرو جنت آباد

امداد خودرو جنت آباد در غرب تهران

امداد خودرو جنت آباد از جمله خدمات مدرن امداد در غرب تهران است که فعالیت گسترده ای در این محله نیز دارد. محله جنت آباد به سه بخش جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی و جنت آباد جنوبی تقسیم میشود. در صورتی که خودروی شما در محله جنت آباد دچار مشکل شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع ترین زمان به موقعیت شما اعزام شوند.

محله جنت آباد یکی از محلات منطقه 5 تهران است. محله جنت آباد در شمال غرب تهران قرار گرفته است. محله جنت آباد محله ای بسیار بزرگ و وسیع در شمال غرب شهر تهران بود که در حال حاضر به دلیل گذر اتوبان ها و معابر بزرگ شهر تهران از میان محله جنت آباد به محلات سه گانه جنت آباد جنوبی ، جنت آباد شمالی و جنت آباد مرکزی تقسیم شده است. در گذشته محلات شاهین جنوبی و شاهین شمالی و حتی پیامبر غربی نیز جرئی از محله بزرگ جنت آباد بود. در مورد این تقسیم بندی محلات جنت آباد باید گفت که به دلیل سهولت در خدمات رسانی شهری و گاه عبور معابر و اتوبان های شهر تهران از میان این محله دلیل تقسیم بندی های محلات جنت آباد شده است.

امداد خودرو جنت آباد جنوبی

محله جنت آباد جنوبی یکی از محلات جنت آباد است. جنت آباد جنوبی از جنوب با بلوار آیت الله کاشانی و از شمال با اتوبان همت محدود می شود. محله جنت آباد جنوبی ، جنوبی ترین محله جنت آباد است. این محله را شاید بتوان قدیمی ترین محله جنت آباد نام برد و اولین قسمت از محله جنت آباد بود که ساخت و ساز شهری در آن آغاز شد. محله جنت آباد جنوبی با محله‌های ‌فردوس، باغ فیض، جنت آباد مرکزی، پونک جنوبی، کوی مهران، سازمان آب، شاهین، سازمان برنامه شمالی، شهران جنوبی، شهر زیبا مجاور است. در صورتی که خودروی شما در جنت آباد جنوبی دچار مشکل شده است، کافیست با امداد خودرو جنت آباد جنوبی تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو جنت آباد مرکزی

محله جنت آباد مرکزی یکی از محلات جنت آباد است که ما بین اتوبان همت و اتوبان آبشناسان قرار گرفته است. محله جنت آباد مرکزی با فاصله ای نه چندان دور از محله جنت آباد جنوبی ، آغاز به رشد و توسعه کرد و جزئی از این محله قدیمی تهران شد. محله جنت آباد مرکزی بعدها به دلیل توسعه معابر شهر تهران و گذر اتوبان های شهید همت و اتوبان آبشناسان از میان محله جنت آباد ، به محله ای مستقل تحت همان نام جنت آباد شد. محله جدید محله جنت آباد مرکزی لقب گرفت. محله جنت آباد مرکزی با محله‌های ‌فردوس، باغ فیض، جنت آباد مرکزی، پونک جنوبی، کوی مهران، سازمان آب، شاهین، سازمان برنامه شمالی، شهران جنوبی، شهر زیبا مجاورت دارد. در صورتی که خودروی شما در جنت آباد مرکزی دچار مشکل شده است، کافیست با امداد خودرو جنت آباد مرکزی تماس حاصل فرمایید.

امداد خودرو جنت آباد شمالی

محله جنت آباد شمالی آخرین محله ای است که از جنت آباد جدا شده و تبدیل به محله ای مستقل گردید. محله جنت آباد شمالی به دلیل احداث اتوبان آبشناسان ، از محله جنت آباد جدا شد. محله جنت آباد شمالی بین اتوبان آبشناسان و بلوار سیمون بولیوار محدود شده است و کوهستانی ترین محله از میان محلات سه گانه جنت آباد است. محله جنت آباد شمالی به دلیل مجاورت با کوهستان های رشته کوه البرز خوش آب و هواترین محله از میان محلات جنت آباد است. محله جنت آباد با محله‌های ‌کوهسار، جنت آباد مرکزی، حصارک، پونک شمالی، شهرک المهدی، شاهین، شهران جنوبی مجاور است.

امداد خودرو جنت آباد یکی از سرویس های امدادی مدرن امداد است که برای تمام ساکنین و افرادی که تردد زیادی به این منطقه دارند، ارائه شده است. در صورتی که خودرو شما در جنت آباد دچار نقص فنی شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن خدمات امدادی برای شما عزیزان فراهم شود.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *