امداد خودرو ستارخان

امداد خودرو ستارخان در غرب تهران

امداد خودرو ستارخان یکی از خدمات امدادی امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران است که به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان عزیز این محدوده میباشد. ستارخان یکی از قدیمی‌ترین محله‌های شمال غرب تهران است. نام قدیمی ستارخان، تاج بوده است و امروزه جزو مناطق 2 تهران محسوب می‌شود. محله ستارخان راههای ارتباطی زیادی به مرکز و غرب تهران دارد و به‌دلیل خوراکی‌فروشی‌های بسیارش معروف است. محله ستارخان از لحاظ دسترسی به وسایل حمل و نقل عمومی جایگاه خوبی دارد. هم‌چنین، محدودیت ترافیکی نداشته و ایستگاه مترو و ایستگاه BRT دارد.این محله که در غرب تهران واقع شده است، پل ارتباطی مرکز به غرب بوده و برخی از محلات مهم و پر رفت و آمد تهران را به هم متصل کرده است.این محله ترکیبی از خیابان‌های شلوغ و خلوت است.

محله های مهم ستارخان

محله دریان‌ نو

محله دریان‌نو در میان خیابان ستارخان جای گرفته است و خیابان‌های حبیب‌الله، یکم و زنجان شمالی را در خود جای داده است. نام دریان‌نو برگرفته از نام بنیان‌گذار محله، مهدی ابراهیمی دریانی است. محله دریان‌نو بسیاری از ادارات مهم از جمله شهرداری منطقه ۲، سازمان آب و فاضلاب، حوزه انتظامی ۱۸، شهرداری منطقه ۱۰ و غیره را دارا است. محله دریان نو، به دلیل دوری از مراکز خرید، خلوت‌ترین محله برای خرید خانه است.

محله شهرآرا

شهرآرا، محله‌ای است که از سمت جنوب مشرف به ستارخان است و دارای مراکز درمانی، مراکز مذهبی و مجتمع‌های مسکونی بسیاری از جمله بیمارستان حضرت رسول، حسینیه شهرآرا، مسجد حضرت زهرا، مجتمع زیتون، مجتمع نسترن، مجتمع ستارخان و غیره است. هم‌چنین بوستان شهرآرا که در این محله واقع شده قدمتی حدودا ۶۰ ساله دارد. شهرآرا، محله‌ای آرام برای زندگی است.

محله تهران ویلا

محله تهران ویلا در بخش شمالی ستارخان قرار گرفته است. اولین ساخت مدرن شهرسازی تهران در محله تهران ویلا بود. محله کوی نویسندگان که محل سکونت چهره‌های محبوب مطبوعاتی می‌باشد نیز در تهران ویلا قرار دارد. اکثر بانک‌های مهم تهران در این محله شعبه دارند.

خیابان‌ های مهم محله ستارخان :

  • خیابان دریان نو
  • خیابان بهبودی
  • خیابان نصرت
  • خیابان حبیب‌الله
  • خیابان شادمهر شادمان

شماره تلفن امداد خودرو ستارخان

ستارخان یکی از محله های معروف و قدیمی تهران است که به دلیل پل ارتباطی بودن بین مرکز و غرب، خیابان های پر ترددی دارد. همچنین این محله از طریق دو بزرگراه شیخ فضل الله نوری و بزرگراه چمران قابل دسترس است. به همین دلیل از ترافیک و تردد خودرو در این منطقه زیاد است. در صورتی که خودروی شما در ستارخان به مشکل جدی برخورده است کافیست با امداد خودرو ستارخان مدرن امداد تماس بگیرید.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *