امداد خودرو شهر زیبا

امداد خودرو شهر زیبا در غرب تهران

امداد خودرو شهر زیبا یکی از خدمات و سرویس های امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران است. در صورتی که خودروی شما دچار نقص فنی ای شده است که قادر به حرکت دادن آن نیستید، کافیست با امداد خودرو مدرن امداد تماس بگیرید تا پس از آن نیرو های امدادی در سریع ترین زمان ممکن خود را به موقیعت شما برسانند.

محله شهر زیبا تهران ،یکی از محله های غرب تهران در منطقه ۵ تهران است که غربی‌ ترین حاشیه آن، به نام زیباشهر هم معروف است . این محله که از دیرباز به داشتن باغات سرسبز و خیابان‌های باصفا و عریض شهرت داشته و به دلیل قرارگیری در مسیر زائران مقبره امامزاده داود، از قدیم برای تهرانی‌ها محله‌ای شناخته شده و محبوب است.

خیابان های مهم شهر زیبا

ساده‌ترین دسترسی‌ها به محله شهرزیبا از انتهای اتوبان حکیم غرب و بلوار جوانمردان و همچنین انتهای غربی بزرگراه آیت‌الله کاشانی مقدور است. همچنین، از طریق بزرگراه آبشناسان و گذر از شهران و میدان الغدیر هم به محله شهرزیبا دسترسی ممکن است. خیابان‌های مهم این محله ، بلوار جوانمردان ، بلوار آلاله ، خیابان سرو ، خیابان عدالت ، خیابان شربیانی و خیابان آیت‌الله کاشانی هستند. با توجه به دسترسی بسیار خوب شهر زیبا به خیابان های اصلی و بزرگراه های غرب تهران و تردد تعداد زیادی از خودرو ها در روز، نیاز به امداد خودرو در این محدوده را بیش از پیش میکند. مدرن امداد به عنوان یکی از مجموعه های رسمی امداد خودرو در تهران به صورت ۲۴ ساعته در هفت روز هفته در این محدوده، به امدادرسانی مشغول است.

خدمات امداد خودرو مدرن امداد

امداد خودرو شهر زیبا در غرب تهران یکی از سرویس ها و خدمات مجموعه مدرن امداد است. در صورت خرابی خودرو شما میتوانید با شماره امداد خودرو شهر زیبا تماس بگیرید تا امداد گران در کمتر از ۳۰ دقیقه در موقعیت شما حاضر باشند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *