امداد خودرو صادقیه

امداد خودرو صادقیه در غرب تهران

امداد خودرو صادقیه در غرب تهران یکی از خدمات مهم مدرن امداد برای امداد رسانی به خودرو هایی است که در این محله دچار مشکل شده اند. به دلیل وجود مراکز آموزشی، تجاری و اداری در این منطقه ترافیک و تردد خودرو ها زیاد میباشد. به همین دلیل وجود امداد خودرو صادقیه از اهمیت زیادی برخوردار است.

صادقیه (یا آریاشهر) محله‌ای در غرب تهران است. پیش از انقلاب ۱۳۵۷ نام رسمی این محله آریاشهر بوده‌است. اکنون دربردارنده محله‌های از جمله صادقیه، طرشت شمالی، صادقیه شمالی، ارمکان و بلوار فردوس است. بخشی از این محله در منطقه ۲ شهرداری تهران و بخش‌های دیگر آن نیز در منطقه ۵ شهرداری تهران جای گرفته‌است. بزرگراه اشرفی اصفهانی و بزرگراه محمدعلی جناح مرز میان این دو منطقه می‌باشد که از فلکهٔ دوم آریاشهر آغاز می‌شود به سمت شمال ادامه دارد. فلکهٔ دوم صادقیه در این محله قرار دارد که بزرگراه‌های محمدعلی جناح از جنوب و بزرگراه اشرفی اصفهانی از شمال، بزرگراه آیت‌الله کاشانی از غرب و خیابان ستارخان از شرق را به هم پیوند می‌دهد. در جنوب غربی این میدان ایستگاه متروی صادقیه جای گرفته‌است.

موقعیت محله صادقیه

محله صادقیه از شمال با بزرگراه جلال آل احمد، از جنوب با بزرگراه شیخ فضل الله، خیابان طرشت شمالی و بزرگراه فهمیده از شرق با خیابان صحرایی، خیابان گلاب، میدان صحرایی، خیابان دستبند غربی و بزرگراه یادگار امام و از غرب با بزرگراه جناح، بزرگراه آیت الله کاشانی، خیابان فلکه دوم صادقیه، خیابان شالی و بزرگراه اشرفی اصفهانی محدود شده است . محله صادقیه با محله‌های ‌شهرک آزمایش، محله مرزداران، محله فردوس، محله آپادانا، محله ستارخان، محله طرشت، محله اباذر و محله دریان نو مجاور است.

خیابان های مهم صادقیه

از جمله معابر مهم و پر تردد صادقیه میتوان به خیابان آیت الله کاشانی، خیابان ستارخان، خیابان اباذر، خیابان سازمان آب، خیابان شهدای صادقیه، فلکه اول صادقیه، فلکه دوم صادقیه، بزرگراه جناح، بزرگراه اشرفی اصفهانی و … اشاره کرد.

شماره امداد خودرو صادقیه

صادقیه (آریاشهر) یکی از محله های معروف در غرب تهران است که به دلیل وجود مراکز تجاری بسیار از ترافیک و تردد خودروی قابل توجهی برخوردار است. همچنین به دلیل وجود دو بزرگراه جناح و اشرفی اصفهانی که پل ارتباطی از میدان آزادی تا بلوار سیمون بولیوار است که محله های پونک، بلوار مرزداران، چهار راه باغ فیض و … ترافیک زیادی را در این محله شاهد هستیم. در صورتی که خودرو شما در محدوده صادقیه دچار مشکل شده است، کافیست با “امداد خودرو صادقیه” تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن نیرو های امداد خودرو تهران را به محل شما اعزام کنیم.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *