امداد خودرو میدان آزادی

امداد خودرو میدان آزادی در غرب تهران

امداد خودرو میدان آزادی یکی از خدمات اصلی مجموعه امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران است که برای ساکنین و افرادی که تردد زیادی به این منطقه دارند، در نظر گرفته شده است. خدمات مدرن امداد در محدوده میدان آزادی شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی، تعمیرکار یا مکانیک سیار و امداد باتری سیار و … است. در صورتی که خودروی شما در این محدوده دچار نقص فنی شده است و امکان حرکت دادن خودرویتان وجود ندارد، با کارشناسان امداد خودرو مدرن امداد تماس حاصل فرمایید.

محدوده میدان آزادی شاهد تردد بسیار بالای خودرو است. خیابان های مهم محله میدان آزادی شامل خیابان های بهبودی، استاد معین، خیابان آزادی، خیابان شادمان، خیابان کارون، خیابان جیحون، خیابان آذربایجان و خیابان انقلاب است. از جمله بزرگراه های مهم در محدوده میدان آزادی میتوان به بزرگراه جناح، بزرگراه شهید لشگری و بزرگراه آیت ایت الله سعید شاره کرده که محل تردد صد ها هزار تا میلیون ها خودرو در شبانه روز است. از این رو امداد خودرو آزادی یکی از خدمات مهمیست که باید در این محدوده وجود داشته باشد تا خودرو هایی که دچار مشکل شده اند و در راه مانده اند بتوانند خود را به تعمیرگاه یا محل مورد نظر برسانند.

مراکز مهم در محدوده امداد خودرو میدان آزادی

محدوده میدان آزادی جایگاه بسیاری از مراکز اداری، آموزشی، فرهنگی، مذهبی و درمانی بسیاری است. دانشگاه صنعتی شریف که یکی از برترین دانشگاههای ایران و دارای رتبه جهانی است در این محله واقع شده است. وزارت خانه های مهمی همچون اداره کار و رفاه تامین اجتماعی، سازمان فنی و حرفه ای کشور، سازمان میراث فرهنگی، بیمه تامین اجتماعی، اداره پست منطقه ۱۰ و کارخانه نوشابه سازی زمزم تعدادی از مراکز مهم موجود در این محله است. از جمله مراکز مذهبی میتوان به مسجد صاحب الزمان واقع در نبش خیابان بهبودی، حسینیه بزرگ امام حسن جنب دانشگاه شریف و حسینیه خوئی ها در خیابان آذربایجان نام برد که نقش پررنگی در برگزاری اعیاد و مراسم مذهبی در این محله و ایجاد همبستگی دارند. در خصوص مراکز درمانی و در دسترس بودن آنها که جزو آیتم های مهم محل سکونت بشمار میروند می توان به درمانگاه ۲۲ بهمن جنب داروخانه شبانه روزی آزادی، درمانگاه بهگر نبش خیابان بهبودی، بیمارستان آزادی، بیمارستان شهریار و بیمارستان میمنت اشاره نمود لذا می توان گفت که محله آزادی از نظر سهولت دسترسی به مراکز درمانی بسیار مطرح است. به دلیل وجود این مراکز مهم در این محدوده شاهد ترافیک قابل توجهی از خودرو های هستیم.

شماره امداد خودرو میدان آزادی

همانطور که ذکر شد، محدوده میدان آزادی و خیابان های اطراف آن به دلیل وجود مراکز اداری، آموزشی و مذهبی از ترافیک بالایی برخوردار است. به همین سبب ممکن است در طی روز خودرو های زیادی در این محدوده دچار نقص فنی شده و نیاز به امدادرسانی داشته باشند. به همین سبب داشتن شماره امداد خودرو میدان آزادی از واجبات برای افرادی که با خودرو به این محدوده تردد دارند، بسیار واجب است. در صورتی که در این محدوده خودروی شما دچار نقص فنی شده است، کافیست با شماره امداد خودرو میدان آزادی در غرب تهران تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن نیرو های امدادی ما به موقعیت شما اعزام شوند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *