امداد خودرو باغ فیض

امداد خودرو باغ فیض در غرب تهران

امداد خودرو باغ فیض یکی دیگر از خدمات امداد خودرو در غرب تهران است که که برای ساکنین باغ فیض و افرادی که تردد زیادی در این محدوده دارند، در نظر گرفته شده است. خدمات مجموعه مدرن امداد در باغ فیض شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی، مکانیک یا تعمیرکار سیار، امداد باتری سیار و … است. در صورتی که خودروی شما در محدوده باغ فیض و بزرگراه های اطراف این محله با کارشناسان امداد خودرو غرب تهران در مجموعه مدرن امداد، تماس حاصل فرمایید.

درباره محله باغ فیض

محله باغ فیض یکی از محلات منطقه 5 تهران است. محله باغ فیض از محلاتی است که چندین ویژگی را در کنار یکدیگر دارد. محیطی مذهبی با وجود مرقد امامزاده گان سیده حمیده خاتون و سید جعفر ، در کنار مجتمع های بزرگ تجاری تهران که از جمله بهترین مراکز خرید تهران هستند و باغاتی قدیمی و زیبا در کنار خانه های جدید به باغ فیض جذابیت خاصی بخشیده است. خیابان باهنر باغ فیض ، خیابان 22 بهمن و خیابان هجرت از مشهورترین معابر باغ فیض هستند.

باغ فیض تهران در منطقه‌ ۵ و در شمال غرب تهران واقع شده است. باغ فیض دسترسی بسیار خوبی به اتوبان‌ های اصلی شهر دارد زیرا از شمال به اتوبان شهید همت، از جنوب به اتوبان شهید حکیم، از سمت شرق به اتوبان اشرفی اصفهانی و از غرب به اتوبان شهید ستاری محدود می‌ شود. از این رو ترافیک قابل توجهی در این محدوده مشاهده میشود. در صورتی که خودروی شما در این محدوده دچار نقص فنی شده، بطوری که قادر به حرکت دادن آن نیستید، کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا کارشناسان ما نزدیکترین امدادگر را به موقعیت شما اعزام کنند. خدمات مجموعه مدرن امداد در این محله شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی، مکانیک سیار و امداد باتری سیار است. در صورتی که به هر یک از این خدمات نیاز داشتید، کافیست با ما تماس بگیرید تا خدمات مورد نظر شما به انجام برسد.

شماره امداد خودرو باغ فیض

همانطور که گفته شد، میتوان از طریق بزرگراه های همت، حکیم، اشرفی اصفهانی و بزرگراه ستاری به محله باغ فیض دسترسی داشت. همانطور که احتمالا میدانید، بزرگراه های ذکر شده از جمله بزرگراه های بسیار پر تردد تهران و غرب تهران هستند که روزانه هزاران خودرو در این بزرگراه ها در حال تردد هستند. به همین خاطر وجود امداد خودرو در اطرف این محله و این بزرگراه ها بسیار واجب است. در صورتی که خودروی شما در این محدوده دچار نقص فنی شده است و امکان حرکت دادن آن نیست، با کارشناسان امداد خودرو مدرن امداد تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *