امداد خودرو چیتگر

امداد خودرو چیتگر در غرب تهران

امداد خودرو چیتگر در غرب تهران یکی از مناطق تحت پوشش مدرن امداد است که برای ساکنین و شهروندانی که تردد زیادی در آن محل دارند، در نظر گرفته شده است. در صورتی که نیاز به یدک کش در چیتگر، خودرو بر کفی دار در چیتگر، مکانیک سیار یا امداد باتری سیار در چیتگر دارید، کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن نیروهای امدادی به موقعیت شما اعزام شوند.

محله چیتگر تهران ، محله ای است در شمال غرب و منطقه ۲۲ شهرداری تهران، این محله یکی از بزرگ ترین محله های شهر تهران به شمار می رود. چیتگر را نمی توان جزء محله های قدیمی تهران نامید، این منطقه که به شهرک های جدید و مدرنش معروف است، از ساختمان های نوساز و برج‌های بلند قامت تشکیل شده است، همچنین این منطقه به دلیل جاذبه های گردشگری خود مانند جنگل و دریاچه دارای آب و هوایی بسیار دلپذیر بوده و نسبت به مناطق دیگر تهران از آلودگی کم تری هم برخوردار است.مساحت محدوده چیتگر چیزی حدود۶۲۰۰ هکتار است که ۱۳۰۰ هکتار آن به فضاهای سبز تعلق دارد.

چیتگر محله ای است که از طریق بزرگراه های زیادی میتوان به آن رسید. به طور مثال میتوان از طریق بزرگراه های خرازی، همت، حکیم، آزادگان و آزادراه تهران – کرج به این محله دسترسی پیدا کرد. همانطور میدانید، این بزرگراه ها مسیر تردد خودرو های بسیاری در طول شبانه روز هستند و وجود امداد خودرو در این محدوده بسیار ضروری است.

شماره امداد خودرو چیتگر

به دلیل نزدیک بودن چیتگر به شاهراه های اصلی ماننده آزاد راه تهران-کرج، بزرگراه شهید خرازی، بزرگراه شهید همت، شهید حکیم و بزرگراه آزادگان، تردد بسیار بالایی در محدوه چیتگر و به طور کلی منطقه ۲۲ وجود دارد. به سبب چنین ترافیکی وجود امداد خودرو در این محدوده بسیار مهم است. در صورتی که خودروی شما در محدوده چیتگر و به طور کلی منطقه ۲۲ تهران به مشکل خورده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا ما در کوتاه ترین زمان ممکن نیرو های امدادی خود را به سمت شما اعزام کنیم.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *