امداد خودرو فرمانیه

امداد خودرو فرمانیه در شمال تهران

امداد خودرو فرمانیه از خدمات مدرن امداد در شمال تهران است. افرادی که خودرویشان در این محدوده دچار نقص فنی شده است، کافیست با ما تماس بگیرند تا در کوتاه ترین زمان ممکن امدادگران ما به موقعیت آنها اعزام شوند. از جمله خدمات مدرن امداد در شمال تهران میتوان به یدک کش، حمل خودرو با جرثقیل، خودرو بر کفی، تعمیر خودرو در محل و امداد باتری اشاره کرد.

فرمانیه محله ای مرفه‌ نشین در شمیران، واقع در شمال کلانشهر تهران است. این محله که در منطقه ۱ شهرداری تهران و شهرستان شمیرانات قرار دارد، به‌عنوان یکی از گران‌ قیمت‌ ترین مناطق مسکونی تهران شناخته می‌شود. محله فرمانیه ، از شمال با محله نیاوران ، از جنوب با بزرگراه صدرو بلوار اندرزگو ، از شرق با پاسداران و اقدسیه و ، از غرب با دزاشیب همسایه است. محله فرمانیه به دلیل قرار گرفتن در کوهپایه های رشته کوه البرز ، دارای شیب بسیار زیادی در اراضی خود است و این موضوع باعث شده برخی از معابر فرمانیه در موقعیت هایی با شیب بسیار زیاد ساخته شوند.

اولین کاری که در هنگام خراب شدن خودرو به ذهن میرسد این است که سریعا با امداد خودرو در فرمانیه تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان کار های اولیه امدادرسانی آغاز شود. شما میتوانید تنها با تماس با کارشناسان ما از نزدیک ترین امداد خودرو در فرمانیه بهره مند شوید.

شماره امداد خودرو فرمانیه

شماره تلفن امداد خودرو شمال تهران در این محله یکی از شماره های مهمی است که باید در تلفن همراه خود ذخیره داشته باشید. در صورتی که ساکن این منطقه هستید یا تردد زیادی به این محدوده دارید، کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن امدادگران ما به موقعیت شما جهت امدادرسانی اعزام شوند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *