امداد خودرو قیطریه

امداد خودرو قیطریه در شمال تهران

امداد خودرو قیطریه یکی از خدمات مدرن امداد در شمال تهران است که برای ساکنین و افرادی که تردد زیادی به این محدوده دارند، صورت میگیرد. در صورتی که خودروی شما در این محدوده دچار نقص فنی شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما نزدیک ترین امدادگر را به موقعیت شما اعزام کنند. خدمات انجام شده از سوی مدرن امداد در امداد خودرو قیطریه شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی، مکانیک سیار و امداد باتری سیار است.

درباره محله قیطریه

محله قیطریه یکی از قدیمی ترین محلات منطقه ۱ تهران است. همچنین قیطریه یکی از قدیمی ترین محلات بخش شمیرانات و شهر تهران است. قیطریه یکی از شناسنامه های شهر تهران و شمیرانات است که سابقه طولانی در سکونت انسانی داشته است. محله قیطریه از شمال با بلوار صبا ، از جنوب با بزرگراه صدر ، از شرق با بلوار قیطریه و از غرب با خیابان شریعتی محدود شده است. محله قیطریه با محلات ‌الهیه، اختیاریه، حکمت، تجریش، زرگنده، چیذر و درب دوم مجاورت دارد.

پر تردد ترین خیابان های قیطریه

بلوار کاوه قیطریه

بلوار کاوه یکی از بزرگترین و بهترین خیابان های قیطریه است. بلوار کاوه در بین محله های اختیاریه ، درب دوم و قیطریه مشترک است. اما بلوار کاوه قیطریه بیشتر متعلق به این محله است. در بلوار کاوه فرعی هایی وجود دارد که این خیابان ها برای زندگی بسیار مناسب هستند. خیابان منصور پورحیدری از فرعی های بلوار کاوه هستند.

بلوار قیطریه

بلوار قیطریه هم جزو بهترین خیابان های قیطریه است. بلوار قیطریه به خاطر نزدیکی به پارک قیطریه و دسترسی خوب به بزرگراه صدر جزو گرانترین خیابان های قیطریه است.

بلوار صبا قیطریه

بلوار صبا جزو خیابان های خوب و گران قیطریه است. بلوار صبا هم دسترسی خوبی به خیابان شریعتی دارد و هم دسترسی خوبی به بلوار اندرزگو دارد و به همین دلیل محل مناسبی برای سکونت و ارامش است.

بلوار اندرزگو قیطریه

بلوار اندرزگو را بیشتر به نام محله قیطریه می شناسند ، اما بلوار اندرزگو خیابانی است که از محله قیطریه شروع شده و در محله های حکمت و چیذر وجود دارد.

شماره امداد خودرو در قیطریه

شماره امداد خودرو قیطریه یکی از شماره های مهمی است که باید ساکنین و افرادی که به این محدوده تردد زیادی دارند، داشته باشند. در صورتی که مشکل اظطراری برای خودروی شما رخ دهد، میتوانید با کارشناسان مدرن امداد تماس بگیرید تا نزدیکترین امداد خودرو را به موقعیت شما اعزام کنند. خدماتی که در محدوده قیطریه برای شما امدادجویان عزیز صورت میگیرد، شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی، تعمیر خودرو در محل یا مکانیک سیار و امداد باتری سیار است. برای دریافت خدمات امداد خودرو قیطریه با ما تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *