امداد خودرو گیشا

امداد خودرو گیشا در غرب تهران

امداد خودرو گیشا از جمله خدمات امداد خودرو در غرب تهران است که برای ساکنین و افرادی که تردد زیادی به محدوده گیشا دارند، در نظر گرفته شده است. در صورتی که خودروی شما در محدوده گیشا دچار مشکل شده است و قادر به حرکت دادن آن نیستید، کافیست با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع ترین زمان به موقعیت شما اعزام شوند.

گیشا نام یکی از محله‌های تهران واقع در منطقه ۲ تهران است که از شرق به بزرگراه چمران (اتوبان پارک وی) و از غرب به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری و از شمال به بزرگراه حکیم و از جنوب به بزرگراه جلال آل احمد محدود است.

از هر سمت تهران بزرگ که نگاه کنید، برج میلاد نشانه محله گیشا یا کوی نصر است که در منطقه غرب تهران از بالای تپه گیشا تا بزرگراه جلال‌ آل‌ احمد کشیده شده است.

گیشا همسایه جنوبی محله شهرک غرب تهران است. بزرگراه شیخ فضل الله را که از میدان صنعت به سمت جنوب پیش بروید، دو مسیر برای رسیدن به گیشا وجود دارد؛ یکی خروجی بزرگراه حکیم به سمت شرق است که به شمال محله گیشا راه دارد و دیگر مسیر، از خروجی بزرگراه جلال‌ آل‌ احمد به سمت شرق است که بعد از عبور از ورودی محله شهرآرا، به اتوبان چمران و ابتدای شیب محله گیشا می‌رسید.

خیابان اصلی گیشا شمال به جنوب و کوچه‌های آن شرقی غربی هستند؛ در اواسط خیابان گیشا به یک خیابان مهم شرقی-غربی بر می‌خوریم که خیابان بیست متری یا پیروزی است.

خیابان‌های فروزانفر، بلوچستان، کانال (فاضل) و بلوار مدارس (ناظریان قمی) از خیابان‌های اصلی موازی با بلوار اصلی گیشا و به صورت شمالی جنوبی هستند. لازم به ذکر است که بلوار اصلی گیشا به ۳۰متری صلح مشهور بوده‌ است.

در سمت غرب خیابان گیشا و کوچه‌های زوج، سه چهارراه وجود دارد که چهارراه اول تا سوم به ترتیب پیوند، پیمان، دوستی نام دارند و چهارراه اول تا سوم سمت کوچه‌های فرد (بخش شرقی گیشا) به ترتیب پیام، پیشگام و پیشاهنگ نام دارند.

شماره امداد خودرو گیشا (کوی نصر)

امداد خودرو گیشا در غرب تهران از خدمات حرفه ای ارائه شده توسط مجموعه مدرن امداد است که برای شهروندان و ساکنین محدوده گیشا در نظر گرفته شده است. در صورتی که خودروی شما امکان حرکت کردن ندارد و مشکل فنی پیچیده ای دارد، میتوانید با کارشناسان امداد خودرو ما در محدوده گیشا تماس بگیرید تا در کمتر از ۳۰ دقیقه امدادگر به موقعیت شما اعزام شود.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *