امداد خودرو نیاوران

امداد خودرو نیاوران در شمال تهران

امداد خودرو نیاوران از دیگر خدمات امداد خودرو مدرن امداد در شمال تهران است. امدادگران مجموعه ما به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته در محدوده نیاوران در حال امدادرسانی هستند. خدمات مدرن امداد در محدوده نیاوران شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی دار، تعمیرکار و مکانیک سیار، امداد باتری سیار و سایر خدمات امدادی مانند پنچر گیری لاستیک، تعویض روغن سیار، سوخت رسانی سیار یا بنزین سیار میباشد. در صورتی که خودروی شما در محدوده نیاوران دچار نقص فنی شده است، بطوریکه قادر به حرکت دادن آن نیستید، کافیست با کارشناسان امداد خودرو شمال تهران برای محله نیاوران تماس بگیرید تا نزدیک ترین امدادگر به سمت شما اعزام شود.

درباره محله نیاوران

محله نیاوران یکی از محله های شمال تهران است که از قدیم به دلیل آب و هوای مطبوعش مورد توجه پادشان قاجار و پهلوی بوده است. در زمان حکومت های قبلی کاخ های مهمی مانند کاخ نیاوران و کاخ صاحبقرانیه در این محله ساخته شد. دلیل نام گذاری نیاوران به این دلیل است که در گذشته در این محدوده نیزاری بزرگ قرار داشته است و بسیاری از مردم برای تهیه نی به این محدوده مراجعه می کردند. به همین علت به این محدوده “نی آوران” گفته میشد. امروزه ما این محله را به عنوان “نیاوران” میشناسیم. نیاوران یکی از محله های مرفه نشین تهران است. این محله در منطقه یک شهرداری تهران در شهرستان شمیرانات قرار گرفته است.

خیابان های نیاوران

خیابان باهنر که همه آن را به اسم خیابان نیاوران میشناسند، مهم ترین خیابان نیاوران به شمار می آید. همچنین خیابان های زیر از خیابان های اصلی نیاوران هستند :

  • خیابان نورافشار
  • خیابان شفیعی
  • خیابان کاج
  • خیابان ملاحسینی
  • خیابان جهان‌شاهی
  • خیابان گرجی

راه های دسترسی به نیاوران

خیابان نیاوران پس از انقلاب به خیابان باهنر نام گذاری شد. در واقع خیابان نیاوران از میدان نیاوران تا میدان قدس ادامه دارد.

اما خود مردم این منطقه به دلیل وجود بوستان نیاوران و نیز کاخ نیاوران، بخشی از خیابان پاسداران تا سه راه اقدسیه و ضلغ جنوبی میدان نیاوران را جزو نیاوران حساب می‌کنند.

راههای دسترسی به نیاوران این گونه است که این خیابان از شمال با ارتفاعات کلک چال، از غرب به تجریش، از شرق به دارآباد و از جنوب با کامرانیه، فرمانیه و دزاشیب در ارتباط است.

بنابراین برای رسیدن به این منطقه باید یکی از این خیابان‌ها را مبدأ خود قرار دهید.
پر استفاده‌ ترین مسیر برای دسترسی به خیابان نیاوران، میدان تجریش است.

میدانی که تقریباً از همه‌ی نقاط شهر، هم با خودرو شخصی و هم با وسایل نقلیه عمومی می‌توان به آن دسترسی داشت.

زیرا طویل‌ ترین خیابان تهران یعنی ولیعصر یکی از ضلع‌ های میدان تجریش است. این یعنی شما از هر نقطه‌ ای از تهران می‌توانید به این خیابان دسترسی داشته باشید.

میدان تجریش نیز شما را در کمتر از ۵ دقیقه شما را به میدان قدس و خیابان باهنر می‌رساند. این یعنی شما از هر نقطه‌ای از تهران می‌توانید به این خیابان دسترسی داشته باشید.
راه دیگری که شما را به خیابان باهنر می‌رساند، خیابان شریعتی است. از این مسیر می‌توانید مستقیم به سمت میدان قدس بروید یا اینکه وارد بولوار صبا شده و از آنجا وارد اندرزگو شوید. از این خیابان وارد کامرانیه شمالی شده و به سمت خیابان باهنر بروید.

نزدیک ترین بزرگراه ها برای دسترسی به محله نیاوران بزرگراه های ارتش، بزرگراه صیاد شیرازی و بزرگراه صدر میباشد.

شماره امداد خودرو نیاوران

همانطور که در رابطه با روش های دسترسی به نیاوران صحبت کردیم، متوجه شدیم که خیابان و بزرگراه های پر ترددی در مسیر این محدوده قرار دارند. به همین سبب وجود مجموعه ای از خودرو های امدادی در این محله و خیابان های پر تردد محله نیاوران واجب است. خوشبختانه مجموعه مدرن امداد با متمرکز کردن تعداد مناسبی از خودرو های امدادی در محله نیاوران، توانسته است به خودرو های مشکل دار در این محدوده امدادرسانی کند. بسیار مهم است که شما نیز شماره امداد خودرو نیاوران را در تلفن همراه خود ذخیره داشته باشید تا در موارد اظطراری بتوانید با امدادگران ما در تماس باشید.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *