امداد خودرو شهرک غرب

امداد خودرو شهرک غرب در غرب تهران

امداد خودرو شهرک غرب یکی از خدمات تخصصی مدرن امداد در غرب تهران است که توسط بهترین امدادگران در محدوده شهرک غرب انجام میشود. خدمات امداد خودرو در شهرک غرب مجموعه مدرن امداد شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی دار، تعمیرکار و مکانیک سیار و امداد باتری سیار و سایر خدمات امدادی میباشد. در صورتی که خودروی شما در این محدوده دچار مشکل شد، کافیست با ما تماس حاصل فرمایید تا در سریع ترین زمان امدادگران ما به محله شما اعزام شوند.

درباره محله شهرک غرب

محله شهرک غرب از محلات معروف و خوشنام شمال‌ غربی تهران و جزو مناطق خوش‌آب‌ و هوا و مرفه‌ نشین پایتخت است. این محله واقع در منطقه ۲ و در محدوده پستی شماره ۱۴ شهرداری تهران بزرگ است. در این محله بیشتر از هرجای دیگر تهران، خانه‌های ویلایی با معماری خیره‌ کننده‌ و متفاوت، اغلب به سبک غربی و خصوصا آمریکایی، ساخته شده از متریال و مصالح با کیفیت و به صورت متمرکز دیده می‌شود. خیابانها عریض و کوچه‌ باغ‌ های مدرن و استاندارد طراحی شده‌اند. همچنین امکانات رفاهی، درمانی و خدماتی محله در وضعیت مطلوبی قرار دارند. تراکم جمعیت پایین و دسترسی به شاه‌ راه‌ های شهری آسان است. بافت این محله بیشتر مسکونی بوده و اماکن اداری و دولتی در آن کمتر به چشم می‌خورد. امنیت نسبتا خوب آن نیز جذابیت خاصی برای سکونت در آن ایجاد کرده است. همانطور که گفته شد شهرک غرب از نظر دسترسی به بزرگراه ها در موقعیت بسیار خوبی قرار دارد به طوری که به بزرگراه های چمران، همت، نیایش (آیت الله رفسنجانی)، آبشناسان و شیخ فضل الله نوری دسترسی دارد. این شاهراه های تهران مسیر های پر ترددی هستند که ممکن است خودرو های زیادی در طی شبانه روز در آنها دچار نقص فنی شوند و به امداد خودرو نیاز داشته باشند. از همین رو مجموعه مدرن امداد برای رفع مشکل بسیاری از افرادی که خودرو هایشان دچار نقص فنی میشود، امدادگران مجموعه ما در آن محدوده حضور پر رنگی دارند تا در اسرع وقت به امداد جویان کمک کنند.

شماره امداد خودرو شهرک غرب

شماره امداد خودرو شهرک غرب یکی از شماره های مهمی است که هر فردی که در این محدوده ساکن بوده یا تردد زیادی به این محدوده دارد، باید داشته باشد. در صورتی که خودروی شما در محدوده شهرک غرب یا بزرگراه های نزدیک به آن دچار نقص فنی شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن کارشناسان ما نزدیکترین امدادگر را به سمت شما اعزام کنند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *