امداد خودرو تجریش

امداد خودرو تجریش در شمال تهران

امداد خودرو تجریش از دیگر خدمات امداد خودرو شمال تهران مجموعه مدرن امداد است.  امداد خودرو تجریش به صورت شبانه روزی در هفت روز هفته در حال امدادرسانی به خودرو های این محدوده است. خدمات مدرن امداد در این محدوده شامل یدک کش سیار، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی دار، تعمیرکار سیار، امداد باتری سیار و دیگر خدمات امدادی میباشد. در صورتی که خودروی شما در این محدوده دچار نقص فنی شده است، کافیست با کارشناسان امداد خودرو شمال تهران تماس بگیرید تا نزدیکترین امدادگران را به موقعیت شما اعزام کنند.

درباره محله تجریش

تجریش محله ای بسیار زیبا و تاریخی در منطقه ۱ تهران است. محله تجریش یکی از قدیمی ترین محلات شناخته شده در شمیرانات است و امروزه نیز مرکز شهرستان شمیرانات است. قدمت تاریخی تجریش بیش از هزار سال تخمین زده می شود. تجریش در گذشته محله ای بسیار وسیع با محلاتی کوچکتر بوده است ، اما امروزه تجریش محله ای کوچکتر است و تجریش بزرگ به چندین محله مستقل تقسیم شده است.

راه های دسترسی به تجریش

محله تجریش از شمال با خیابان دربندی، خیابان ولیعصر، میدان تجریش، خیابان ملکی، خیابان شهرداری، خیابان دربند و خیابان باهنر، از جنوب با بزرگراه صدر ، بزرگراه مدرس ، خیابان فیاضی و خیابان شریفی منش ، از غرب با بلوار نلسون ماندلا و خیابان مریم شرقی و از شرق با خیابان دکتر شریعتی و خیابان موسیوند محدود شده است. محله تجریش با محله‌های ‌الهیه، محله زعفرانیه، محله زرگنده، محله امامزاده قاسم، محله قیطریه، محله امانیه، محله حکمت، محله دربند،محله باغ فردوس و محله درب دوم مجاورت دارد.

شماره امداد خودرو تجریش

همانطور که توضیح داده شد، تجریش یکی از محله های قدیمی تهران به شمار میرود. همچنین به دلیل وجود مراکز مهمی مانند بیمارستان شهدای تجریش، بازار تجریش، مراکز اداری و تجاری بسیار زیاد، از جمله محله های پر رفت و آمد تهران محسوب میشود. همچنین به دلیل وجود دو بزرگراه مدرس و بزرگراه صدر که از بزرگراه های پر رفت و آمد نیز هستند، وجود امداد خودرو در این محدوده و محله های نزدیک تجریش، از اهمیت زیادی برخوردار است. چراکه به دلیل تردد بالای خودرو ها در این محدوده احتمال خرابی، تصادف یا هر مشکلی که مربوط به خودرو میشود، وجود دارد. به همین سبب مجموعه مدرن امداد تلاش میکند تا با متمرکز کردن نیرو های امداد خودرو خود در شمال تهران به خصوص تجریش، در سریع ترین زمان ممکن عملیات امدادرسانی به خودرو های معیوب را آغاز کند. شما عزیزان میتوانید، در صورتی که خودرو شما در محدوده تجریش دچار خرابی شده است، با ما تماس حاصل فرمایید.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *