امداد خودرو طرشت

امداد خودرو طرشت در غرب تهران

امداد خودرو طرشت در غرب تهران یکی از خدمات مدرن امداد در غرب تهران است که برای ساکنین و افرادی که در این محدوده تردد دارند، ارائه شده است. در صورتی که خودروی شما در محدوده طرشت دچار نقص فنی شده و امکان حرکت دادن آن وجود ندارد، کافیست با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع ترین زمان ممکن به موقعیت شما اعزام شوند.

محله طرشت قدیمی‌ ترین محله غرب تهران است که روزگاری روستایی سرسبز و پر از باغ‌های میوه و کشتزار بوده. در حقیقت می‌توان طرشت را مهد و مادر بسیار از محله‌های غرب تهران دانست.
محله‌های آریاشهر، ستارخان، دریان‌نو، باغ‌فیض، بلوار فردوس و … همگی روزگاری جزو باغ‌های میوه، زمین‌های زراعی یا بایر روستای هزار ساله طرشت بوده‌اند که به تدریج از طرشت جدا و خود به محله‌های مستقلی تبدیل شدند.

طرشت امروزه یکی از محله‌های نیمه مدرن غرب شهر تهران است که هنوز باغ‌های توت و درختان قطور دهکده طرشت را در بافت این محله می‌توان پیدا کرد. حالا طرشت محله‌ای است که با وجود دانشگاه معروف و معتبر صنعتی شریف، به محله محبوب دانشجویان و استادان رشته‌های مهندسی تبدیل شده است.

محله طرشت در جنوب غرب پایتخت و در ناحیه پنج منطقه ۲ شهرداری تهران قرار دارد. این محله از شمال به بزرگراه شیخ فضل‌الله نوری، از جنوب به خیابان آزادی، از شرق به بلوار شهید تیموری و شهید اکبری و از غرب به بزرگراه محمدعلی جناح منتهی می‌شود. این محله در شمال شرقی برج آزادی واقع شده و محله‌های آزادی، استاد معین، صادقیه، محله دریان نو و شهرک آپادانا همسایگان این محله هستند.
بلوار صالحی، بلوار جواد اکبری، خیابان تیموری و خیابان چوب‌ تراش، خیابان‌های اصلی طرشت هستند.

شماره تلفن امداد خودرو طرشت

همانطور که گفته شد، محله طرشت به بزرگراه های اصلی غرب تهران دسترسی دارد. به همین منظور تردد خودرو در محدوده طرشت بسیار زیاد میباشد. به همین دلیل ذخیره داشتن “شماره تلفن امداد خودرو طرشت” یکی از شماره های مهمی است که باید در تلفن همراه خود ذخیره داشته باشید. در صورتی که خودروی شما در محدوده طرشت یا بزرگراه های این محدوده دچار نقص فنی شد، میتوانید با کارشناسان امداد خودرو مدرن امداد تماس بگیرید تا نزدیک ترین امدادگر را به موقعیت شما اعزام نمایند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *