امداد خودرو وردآورد

امداد خودرو وردآورد در غرب تهران

امداد خودرو وردآورد از دیگر خدمات امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران است که با توجه نزدیکی آن به شریان های اصلی بزرگراهی مانند آزادراه تهران – کرج، بزرگراه شهید همدانی، بزرگراه شهید خرازی و بزرگراه شهید لشگری تردد زیادی از خودرو ها در این محدوده وجود دارد. به دلیل پر تردد بودن اطراف محدوده وردآورد، بسیار مهم است که نیروی های امداد خودرو در این محدوده حضور داشته باشند. در صورتی که خودروی شما در محدوده وردآورد دچار نقص فنی شده است، کافیست با شماره امداد خودرو وردآورد تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان امدادگران به موقعیت شما اعزام شوند.

محلۀ وردآورد از آن محله های قدیمی تهران است که در غربی ترین گوشۀ تهران جای دارد. در سال های اخیر به سبب گسترش سازمان های صنعتی و آپارتمان های وابسته به آنها، وردآورد و حوالی آن به سمت کرج نزدیک و نزدیک شدند و تقریبا می توان گفت محلۀ وردآورد مابین تهران و کرج قرار دارد. در صورتی که خودروی شما در محدوده وردآورد دچار نقص فنی شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن نزدیک ترین امدادگر به موقعیت شما اعزام شود.

وردآورد ورودی کلانشهر تهران و غربی ترین نقطه شهر تهران است. از شمال با آزادراه تهران کرج و از غرب به شهر گرمدره و ازجنوب همسایه شه رقدس است. این محله مابین تهران و کرج قرار دارد. قدمت این شهرک به حدود ۳۰۰ سال میرسد و در قدیم به خاطر وجود باغ های فراوان و آب و هوایی مطبوع تهرانی های قدیم ترغیب می شدند حوالی وردآورد سکونت کنند. محله وردآورد در استان تهران و در محدوده‌ی غربی شهر تهران واقع شده است. این محله در منطقه ۲۱ شهر تهران قرار گرفته است و از شمال با خیابان دانش اول و خیابان آزادراه تهران – کرج و از جنوب با خیابان داروپخش، بلوار آذر پنجم و بزرگراه لشگری محدود شده است و با محله‌های ‌سرو آزاد، چیتگر جنوبی، شریف، شهرک غزالی مجاورت دارد. این محله در محدوده‌ی طرح ترافیک و زوج و فرد نیست و از اماکن مهم این محله می‌توان به پارک محله وردآورد، بوستان زیتون، بوستان شهدای وردآورد، بوستان شهدای خبرنگار، استخر شهدای ورداورد، پارک محله وردآورد، بازار میوه و تره بار وردآورد، رستوران، چهارشنبه بازار وردآورد و کتابخانه استاد معین اشاره کرد.

شماره امداد خودرو وردآورد

شماره امداد خودرو وردآورد یکی از شماره های بسیار مهم در تلفن همراه بسیاری از افرادیست که تردد زیادی در محدوده وردآورد و بزرگراه های نزدیک به این محله دارند، میباشد. در صورتی که خودروی شما در محدوده وردآورد و بزرگراه های اطراف آن دچار نقص فنی شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان مدرن امداد نزدیک ترین امدادگر به محل شما اعزام کنند. تمام تلاش ما امدادرسانی به امدادجویان در کوتاه ترین زمان ممکن است.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *