امداد خودرو شهرک اکباتان

امداد خودرو شهرک اکباتان در غرب تهران

امداد خودرو شهرک اکباتان از جمله سرویس های مجموعه مدرن امداد در غرب تهران است که برای افرادی که تردد زیادی در محدوده اکباتان دارند، در نظر گرفته شده است. این خدمات شامل یدک کش، حمل خودرو با جرثقیل، خودرو بر کفی دار، مکانیک سیار در محدوده شهرک اکباتان و امداد باتری سیار در این محدوده است. در صورتی که خودروی شما در محدوده شهرک اکباتان دچار نقص فنی شده است، کافیست با کارشناسان امداد خودرو مدرن امداد تماس بگیرید تا امدادگران ما در کوتاه ترین زمان ممکن به موقعیت شما اعزام شوند.

شهرک اکباتان یکی از بزرگترین شهرک های خاورمیانه است که طرح ساخت آن در سال ۱۳۴۵ زده شد. این شهرک دسترسی خوبی به بزرگراه های ستاری، بزرگراه شهید لشگری، بزرگراه شیخ فضل الله نوری، بزرگراه باکری و آزاد راه تهران-کرج دارد. در صورتی که خودروی شما در محدوده شهرک اکباتان یا در بزرگراه های یاد شده دچار مشکل فنی شده است، کافیست با امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان امدادگران در موقعیت شما حاضر شوند.

محلۀ شهرک اکباتان یکی از بهترین محلات تهران است که در منطقۀ 5 قرار دارد. اکثر ساختمان‌های این محله در دوران پهلوی ساخته شده و به همین دلیل می‌توان گفت که از استحکام و مقاومت لازم برخوردارند، در نتیجه اکثر خریداران آپارتمان در منطقه 5 تهران این محله را انتخاب می‌کنند. ساختمان‌های این محله ضد زلزله ساخته شده‌اند. در این شهرک، انواع و اقسام امکانات توزیع شده تا ساکنین بتوانند به راحتی بدون خروج از شهرک، نیازمندی‌های خود را تهیه کرده و برطرف کنند. می‌توان گفت که محلۀ شهرک اکباتان بیشتر به صورت جزیره‌ای اداره می‌شود و در داخل شهرک همه گونه امکاناتی مانند مراکز خرید و فروش، نانوایی، بیمارستان و انواع و اقسام مدارس تاسیس شده است.

شماره تلفن امداد خودرو

در صورتی که خودروی شما در محدوده اکباتان دچار مشکل شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان، نزدیک ترین نیروی امدادی را به سمت شما اعزام کنیم. خدمات مکانیک سیار، امداد باتری سیار، یدک کش، حمل خودرو با جرثقیل، خودرو بر کفی از جمله خدماتی است که ما در محدوده اکباتان به امدادجویان گرامی، ارائه میکنیم.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *