فهرست مطالب

خودرو بر و حمل خودرو با یدک کش کفی

یدک کش خودرو در تهران : در صورتی که نیاز به حمل خودرو در تهران و کرج داشتید، می توانید در هر ساعت از شبانه روز با مدرن امداد تماس بگیرید.
ما در مدرن امداد ارائه دهنده خدمات امدادی هستیم و با دریافت مجوز رسمی از اتحادیه، توانسته ایم که نیاز تهران و کرج به امداد خودرو، از قبیل خودرو بر، یدک کش، کفی و امدادگار را برطرف کنیم.
مدرن امداد به صورت شبانه روزی و به صورت بیست و چهار ساعته با استفاده از موقعیت یاب، نزدیک ترین امدادگر خود را با توجه به مکان شما ارسال می کند.
تمامی خدماتی که توسط مدرن امداد ارائه می شود، اعم از یدک کش، خودرو بر، امدادگری و… به صورت کامل و ضمانت هزینه مصوب شده اتحادیه انجام می شود.

مدرن امداد با در اختیار داشتن کادری آموزش دیده و با تجربه، آماده امدادرسانی به خودروهای شما عزیزان در تهران و کرج است.

خودرو بر کفی - کفی خودرو بر
یدک کش - یدک کش در تهران

چگونه یدک کش در ایران مورد استفاده قرار گرفت؟

در ابتدا کمی از تاریخچه استفاده یدک کش در ایران خواهیم گفت. در زمان قدیم در مواقعی که اتومبیل ساخته شده توسط کمپانی بین مردم توزیع می‌شد. در مواقعی که اتومبیل شان دچار آسیب می شد. از طرف سازنده اتومبیل مکانیکی در صحنه حضور پیدا می‌کرد که اتومبیل مشتری را تعمیر کند و اگر نیاز به جابجایی داشت با یک بکسل ثابت آن را به تعمیرگاه انتقال دهد.

ولی بعد از مدتها سازنده آن اتومبیل به خاطر به وجود نیامدن حوادث جهت انتقال اتومبیل مجبور به طراحی موضوعی در ارتباط با انتقال اتومبیل به تعمیرگاه ها شدند، که در نهایت روی اتومبیل شورلت داده شد که به اسم دکل و شاهین معروف گردید و از تیفور برای بلند کردن اتومبیل آسیب دیده استفاده می‌کردند و راهی برای عدم نارضایتی‌های مردم به وجود آمد.

در هر زمان برای انتقال اتومبیل، مردم با تماس با شرکت سازنده درخواست کمک و جابجایی و انتقال اتومبیل را خواستار بودند و روز به روز عرضه و تقاضای مردم جهت خرید اتومبیل بیشتر گردید راهی برای به وجود آمدن خدمت‌رسانی نیز افزایش یافت که اتومبیل مشتری روانه تعمیرگاه شود. در آن زمان چون دکل و شاهین خسارتی برای اتومبیل های مانند: پرشیا، پژو، سمند، زانتیا و پیکان وانت وارد می کرد باز هم خودرو خودروسازان برای رضایت مردم به دنبال راه بهتری بودند که برای آن اتومبیل یدک کش چرخگیر را اضافه نموده اند. که امروزه یدک‌کش شامل دکل شاهین، چرخگیر دکل چرخگیر می باشد. در حال حاضر مردم برای احساس امنیت و کارایی بهتر، بیشتر تقاضای نیسان چرخگیر را دارند.

انواع یدک کش خودرو

همانطور که می دانید برای جا به جا کردن انواع خودرو، نیازمند شکل های مختلفی از یدک کش هستیم. در انواع یدک کش را بررسی می کنیم.

یدک کش زنجیری

برای حمل خودروهای تصادفی نیاز است که از یدکش های زنجیری استفاده نماییم.

یدک کش چرخگیر

می توان گفت از مطمئن ترین و کم خطر ترین سیستم های حمل خودرو، خودروهای چرخگیر هستند. این شکل از یدک کش ها برای انواع خودروهای ایرانی و خارجی کاربرد دارند و امروزه بیشتر از هر نوع دیگر یدکش از چرخگیر ها استفاده می شود.

یدک کش دکل دار

در موقعیت هایی که خودرو در چاله و یا جوی آب افتاده است و یا نیاز به آن است که دستگاه هایی صنعتی و یا گاوصندوق جا به جا شوند، از یدک کش های دکل دار استفاده می کنیم.

قیمت جرثقیل یدک کش

اینکه هزینه تمام شده برای جرثقیل یدک کش چه مقدار است، به عامل های مختلفی بستگی دارد. عواملی که در قیمت جرثقیل یدک کش اثر گذار هستند، شامل مسافت و همچنین نوع خودرو شما می شود. اینکه مدل خودرو شما چیست در هزینه جرثقیل تاثیر می گذارد. در واقع نوع خودرو، شاسی بلند بودن و یا سواری بودن آن در نوع یدک کشی که برای آن ارسال می شود تفاوت ایجاد خواهد کرد و این امر باعث خواهد شد که در قیمت آن نیز تفاوت وجود داشته باشد.
همچنین همانطور که گفته شد در مسافت های زیاد نیز قیمت جرثقیل یدک کش تا اندازه ای بالاتر محسابه خواهد شد.

یدک کش خودرو شبانه روزی

مدرن امداد خدمات یدک کش خودرو را در تهران و کرج به صورت شبانه روزی انجام می دهد. برای ارسال یدک کش در هر ساعت از شبانه روز می توانید با شماره مدرن امداد تماس حاصل فرمایید. ما در کمترین زمان ممکن در سراسر تهران و کرج به صورت شبانه روزی آماده این هستیم که پاسخگوی تمامی نیازهای امدادی باشیم.
خدماتی از قبیل باطری به باطری، مکانیکی شبانه روزی در محل مورد نظر شما، سوخت رسانی سیار شبانه روزی و یدک کش و تمامی خدمات امدادی به صورت شبانه روزی تنها با یک تماس به مدرن امداد امکان پذیر خواهد بود.
همچنین خودروهای نیسان یدک کش مدرن امداد با داشتن تمامی تجهیزات لازم، شامل زنجیر و دکل این آمادگی را دارند که خودروی شما را تا تعمیرگاه مجاز حمل نمایند. برای حمل خودروهای مدل بالا نیز تیم مدرن امداد دارای کفی خودرو است.

حمل و تعمیر تخصصی خودرو

مجموعه مدرن امداد انواع خودروهای ایران خودرو، سایپا و انواع مدل های خودروهای ایرانی و خارجی را توسط متخصص همان خودرو عیب یابی و تعمیر می نماید. همچنین برای تمامی خودروها شامل مانند هیوندا سانتافه ، سوناتا ، النترا ، مزدا 3 و مزدا 323 ، ماکسیما ، سمند ، پژو 206 ، 207 ، 405 ، رنو ساندرو ، مگان ، ال 90 و … آماده ارائه خدمات حرفه ای در سریع ترین زمان ممکن هستیم.

حمل خودرو با یدک کش نیسان چرخگیر

اینکه خودروی شما چگونه و توسط چه ابزاری حمل شود، از اهمیت بالایی برخوردار است. زیرا حمل غیر اصولی خودرو می تواند منجر به آسیب رسیدن جدی به خودرو شود. حمل خودرو با نیسان چرخگیر بدون آسیب رسیدن به جلوبندی و سپر خودرو انجام می شود. زیرا همانطور که گفته شد، این روش حمل خودرو از کم آسیب ترین روش هایی است که می توان برای حمل خودرو از آن استفاده نمود.
از مزیت هایی که حمل خودرو با یدک کش دارد و می توان به آن اشاره نمود، عدم آسیب رسیدن به جلوی خودرو است و همچنین کنترل داشتن بر روی بخش عقبی خودرو نیز از مزیت های اینگونه حمل کردن خودرو است. برای درخواست نیسان بدک کش چرخگیر می توانید با شماره مدرن امداد تماس حاصل فرمایید.

حمل خودرو با یدک کش کفی خودروبر

همانطور که گفته شد کفی خودرو بر از انواع یدک کش خودرو است و راهی برای حمل خودروهای دچار مشکل شده و یا آن هایی که نیاز به جا به جایی بدون روشن شدن خودرو دارند.
سرویس حمل خودرو به وسیله کفی خودروبر به طور معمول مناسب خودروهای مدل بالا و ماشین های خارجی و خودروهای لوکس می باشد. کفی خودروبر مانع از آسیب دیدن به خودروی سواری شما می شود.
اگر در موقعیتی هستید که به خودروبر کفی لازم دارید، کافی است که با شماره مدرن امداد تماس حاصل فرمایید.
شیوه کار خودروبر کفی اینگونه است که، ماشین به طور کامل بر روی کفی قرار می گیرد. در موقعیتی که حساسیت زیادی نسبت به خودروی خود دارید استفاده از کفی خودروبر گزینه ای بسیار مناسب می باشد.
سرویس کفی خودروبر و امدادی مدرن امداد از جمله خدماتی است که به صورت شبانه روزی انجام می شود.
مدرن امداد بهترین کفی خودروبر را متناسب با خودروی شما در کمترین زمان و با ضمانت و قیمت مناسب به محل مورد نظر شما و در محل خودروی شما ارسال می کنیم.
مزیت های استفاده از خودروبر شامل مواردی است که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

 • عدم آسیب رساندن به خودرو در حیل حمل
 • مناسب برای خودروی های لوکس و مدل بالا
 • کاهش استرس در حمل و نقل خودرو
 • کفی خودروبر مدرن امداد دارای تماس قطعات و تجهیزات مکانیکی در محل می باشد.

تریلر های کفی

تریلرهای کفی دارای ظاهری هستند همچون کامیون و هیچ دیواره ای در آن ها وجود ندارد. می توان گفت به طور معمول از این دستگاه ها برای جا به جا کردن و حمل خودروهای سینگین و تجهیزات راهسازی کانتینر ها و اقلام سنگین‌ وزن استفاده می‌شود.
برخی از تجهیزات و اقلام و وسایل ساخت و ساز همانند تیرآهن و میلگرد ها و توپ های فولادی، با وجود حجم کمی که دارند، اما از وزن بالایی برخوردار هستند که می‌توان به کمک این تریلرها آن‌ها را به راحتی حمل کرد. علاوه بر این گاهی اوقات بارهای مورد حمل دارای ارتفاع غیر استانداردی هستند که برای حمل و نقل آنها می توان از این نوع از تریلرها کمک گرفت.

ساختار کفی ها و اجزای آن‌ها

به طور معمول تریلرهای کفی را با استفاده از چوب هایی چند لایه ضد آب می سازند.
در ساخت این نوع از تریلرها، از فلزهای با جنس فولاد نیز استفاده می‌شود و همین امر باعث می‌شود تا از استحکام و مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشند. در ادامه بهتر است تا با اجزای تشکیل دهنده کفی‌ها آشنا شویم:

پایه توقف

پایه توقف در تریلر های کفی، دارای ظرفیت دینامیکی به اندازه ۲۴ تن بوده و در کنار آن، اندازه ظرفیت استاتیک آن ۵۰ تن است.

رنگ شاسی

بر روی تریلر های کفی، یک لایه آستری اپوکسی وجود دارد که می‌تواند در رنگ های مختلفی ساخته شود. در صورتی که فردی تصمیم به خرید تریلر کفی داشته باشد، خود می تواند رنگ آن را انتخاب نماید. تمامی رنگ های تریلر از جنس پلی اورتان هستند.

زیربندی و محور ها

به طور کلی زیربندی تریلر ها از ۳ محور تشکیل شده و وزن آن ها ۳ تن است. این محورها در دو نوع مختلف محور های دیسکی و محور های کاسه ای موجود هستند و متناسب با نوع تریلر کفی به کار می‌روند.

لاستیک

تریلر های کفی دارای ۶ حلقه لاستیک هستند که اهمیت بسیاری نیز دارند. این لاستیک‌ها باید بهترین در نوع خود باشند تا بتوانند توانایی حمل بار و خودرو را در مسافت های طولانی داشته باشند. لاستیک های بی‌کیفیت علاوه بر ایجاد خطر برای خود تریلری، می‌تواند به خودروی مورد حمل نیز آسیب برساند.

سیستم ترمز

سیستم ترمز تریلر های کفی دارای ۲ شیر است که یکی از این شیر ها دارای وزن سبکی بوده و دیگری وزن سنگینی دارد. در سیستم ترمز این دستگاه‌ها، علاوه بر شیرها، ۲ عدد بوستر مهم نیز موجود است که دقیقا بر روی هر محور قرار می‌گیرند.

میل ریش

اندازه میل ریش تریلرهای کفی ۲ اینچ است.

رینگ

در بخش رینگ تریلرهای کفی، از ۶ عدد رینگ‌ های یک تکه و ۳ تکه استفاده می شود.

سیستم الکتریکی

در تریلرهای کفی، سیستم الکتریکی دارای ۲ مدار است که یکی از آن ها ۲۴ ولت بوده و دیگری ۱۲ ولت دارد. در این سیستم الکتریکی، یک جعبه تقسیم نیز وجود دارد که می‌تواند به سوکت هایی با اندازه های مختلف متصل گردد. تمامی چراغ های موجود در این سیستم، از نوع لامپ های ال ای دی هستند. علاوه بر این، چراغ عقب تریلرهای کفی دارای بوق هشدار دهنده دنده عقب نیز است.

حمل خودرو های تصادفی با یدک کش نیسان زنجیری

از متداول ترین یدک کش های خودرو، نیسان زنجیری است. این نوع یدک کش را حتما در سطح شهر مشاهده کرده اید. جدا از استفاده این نوع یدک کش در شهر، ای یدک کی نیسان زنجیزی در جاده ها نیز مشاهده می شود. به طور معمول این سرویس حمل خودرو برای خودروهای تصادفی مناسب است.

حمل خودرو های تصادفی با یدک کش نیسان دکل دار

از انواع پیشرفته نیسان خودروبر مدل نیسان دکل در می باشد.
به طور معمول برای حمل خودروهای واژگون شده از نیسان دکل دار استفاده می شود. خودروهایی که چپ شده اند و یا داخل چاله و جوی افتاده اند و این اتفاق به شکلی افتاده است که خودرو قابل حمل نیست، از نیسان دکل دار استفاده می شود.

نیسان های دکل دار مدرن امداد با بهترین تجهیزات آماده ارائه خدمات می باشند. مدرن امداد در تمامی مناطق تهران و همچنین کرج به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمات می باشد. کافی است با شماره مدرن امداد تماس حاصل فرمایید.

یدک کش نیسان سیار

می توان گفت از ضروری ترین گزینه ها برای امداد یدک کش نیسانن است. هر مرکز امدادی باید برای یدک خودرو سیار برنامه خاص داشته باشد و در مواقع مورد نیاز در سریع ترین زمان ممکن بتواند امدادهای لازم را کابران خود ارائه دهد.
یدک کش نیسان سیار مدرن امداد در تمامی مواقع در حالت آماده باش قرار دارند و با انواع مدل های یدک کشی که تا اینجای مقاله ذکر شد به امداد می پردازند. یدک کش سیار در جاده ها و راه ها با داشتن آمادگی و حضور مستمر بر تسریع خدمت رسانی مدرن امداد کمک می کنند.

یدک کش شمال تهران

امداد خودرو الهیه، امداد خودرو تجریش، امداد خودرو پارک وی، امداد خودرو سئول، امداد خودرو آتی ساز، امداد خودرو چمران، امداد خودرو فرشته، امداد خودرو سعادت آباد، امداد خودرو نیایش، امداد خودرو جردن، امداد خودرو ولنجک و امداد رسانی در سایر مناطق امداد خودرو شمال تهران و امداد خودرو شمال غرب تهران در مدرن امداد انجام می شود.

یدک کش در مناطق 22 گانه تهران

خدمات امداد خودرو در تمامی مناطق تهران انجام خواهد شد. امداد خودرو نادر، امداد خودرو منطقه 1، امداد خودرو منطقه 2، امداد خودرو منطقه 3، امداد خودرو منطقه 4، امداد خودرو منطقه 5، امداد خودرو منطقه 6، امدادخودرو منطقه 7، امدادخودرو منطقه 8، امداد خودرو منطقه 9، امداد خودرو منطقه 10، امداد خودرو منطقه 11، امداد خودرو منطقه 12، امدادخودرو منطقه 13، امداد خودرو منطقه 14، امداد خودرو منطقه 15، امدادخودرو منطقه 16، امدادخودرو منطقه 17، امداد خودرو منطقه 18، امدادخودرو منطقه 19، امداد خودرو منطقه 20، امداد خودرو منطقه 21، امداد خودرو منطقه 22 را با بهترین کیفیت و در کمترین زمان ممکن در مدرن امداد انجام می شود.

شماره یدک کش خودرو تهران

برای دریافت شماره یدک کش های مدرن امداد در همین صفحه کلیک کنید. در کمترین زمان ممکن تیم امداد خودرو مدرن امداد با تجهیزات کامل در محل مورد نظر شما حاضر می شوند.
امکان ارسال یدک کش در تمامی مناطق تهران و کرج، در مدرن امداد فراهم است. به شکلی فوری و در هر ساعتی از شبانه روز این امکان وجود دارد که با شماره ما تماس حاصل فرمایید. کارشناسان ما همواره آماده پاسخگویی به تماس های شما عزیزان هستند.

مطمئن ترین یدک کش

مدرن امداد برای تمامی همشهریان در تهران بزرگ و شهر بزرگ کرج این امکان را فراهم آورده است که با بالاترین کیفیت و بدون رسیدن آسیب و ایجاد مشکل، خودروهای شما را حمل کند. ماشین های شما توسط جرثقیل های زنجیری و چرخ گیر و خودروسوار کفی در تهران و کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشند.

یدک کش غرب تهران

یدک کش و جابجایی خودروی لوکس وخودروی معمولی اعم از یدک کش خودروی شاسی بلند و خودروهای سدان و هاچ بک در مناطق غربی تهران از جمله امداد خودروجنت آباد-امداد خودرو کوهسار-امداد خودرو کن-امداد خودرو دهکده-امداد خودرو شهران-امداد خودرو سعادت آباد-امداد خودرو شهرک غرب انجام می شود .

امداد خودرو آزادگان-امداد خودرو اکباتان-امداد خودرو ستاری-امداد خودرو حکیم-امداد خودرو سازمان آب-امداد خودرو صادقیه-امداد خودرو بلوار فردوس-امداد خودرو بلوار دریا-امداد خودرو اشرفی اصفهانی انجام میشود .

همچنین امداد خودرو آزادی-امداد خودرو امامزاده داود-امداد خودروشهرک راه آهن-امداد خودرو شهرک صدرا-امداد خودرو شهرک نمونه-امداد خودرو شهرک باقری-امداد خودرو دریاچه چیتگر-امداد خودرو شهرک آتی شهر-امداد خودرو وردآوردو امداد خودرو در سایر مناطق غربی انجام میشود.

بهترین یدک کش در تهران

در موقعیتی که ممکن است اتفاق های ناگواری پیش آمده باشد و برای شما ایجاد دردسر کرده باشد، طور مثال در هر ساعت از شبانه روز و در هر مکانی ممکن است زلزله رخ دهد و سلامت و امنیت افراد را به خطر بیندازد همچنین خطراتی مانند سیل و طوفان هم می توانند ناگهانی رخ دهند و برای انسان ها دردسر ایجاد کنند.

اگر شما فرد محافظه کاری باشید اما شخص دیگری که در نزدیکی شما در حال رانندگی است به قوانین راهنمایی رانندگی توجه لازم را نداشته باشد ممکن است برای شما خطراتی پیش بیاید.

با توجه به این نکات باید امکاناتی وجود داشته باشد که در صورت به وجود آمدن مشکل و پیش آمدی عده ای به کمک ما بیایند. حتما تا به حال این مشکل برای شما هم پیش آمده است که در حین رانندگی مشکلی برای اتومبیل تان پیش بیاید که نیاز به یدک کش داشته باشید. تا انتهای متن همراه ما باشید.

به طور مثال تصور کنید خودرو شما پنچر شده است و خارج از شهر قرار دارید شاید تصور کنید که در این صورت مشکل بسیار بزرگی برای تان پیش آمده است اما حقیقت دیگری است. اگر در چنین شرایطی قرار گرفتید می توانید از امداد خودرو کمک بخواهید. با برقراری تماس با امداد خودرو می توانید آدرس دقیق محل خود را به پشتیبانی امداد خودرو اعلام کنید سپس می توانید تا رسیدن امداد خودرو مدرن امداد منتظر باشید. با رسیدن امداد خودرو مسئولین مربوطه عملیات تعمیر ماشین شما آغاز می شود. در ابتدا مشکلات به وجود آمده برای اتومبیل در نظر گرفته می شود سپس با توجه به دیگر اشکالات ماشین می توان مشکل آن را مشخص کرد. هنگامی که اتومبیلی اسیب می بیند برای تعمییر آن به لوازم و ابزار آلات مختافی نیاز است افرادی که توسط امداد خودرو به سمت شما اعزام می شوند تمامی این ابزار آلات و وسیله ها را در اختیار دارند و می توانند به آسانی ماشین شما را تعمیر کنند.

مزایای درخواست خودرو بر از مدرن امداد

افراد فنی مدرن امداد، که مسئول یدک کش خودرو هستند بر اسا شهر و نوع سرویس مورد ارائه تفکیک شده اند. برخی افراد فنی ما از یدک کش چرخ گیر دار به منظور بالا بردن امنیت خودرو در هنگام جابجابی استفاده می کنند و با قلاب کردن چرخ ها، کاملاً آنرا در مسیر ثابت نگه می دارند.

وجود تعداد زیاد افراد یدک کش در سایت فنی کارا، باعث می شود تا همیشه بتوانید از افراد خودروبر تهران خدمات آنلاین دریافت کنید.

در مدرن امداد، طبق قوانین امنیتی حمل خودرو خراب تنها با بررسی مدارک راننده ماشین سواری توسط افراد یک کش امکان پذیر است.

اگر خودروی شما قادر به حرکت روی چرخ ها نیست می توانید با ثبت درخواست جرثقیل خودروبر در وب سایت فنی کارا که کفی نام دارد آن را تا محل مورد نظر جابه جا نمایید.

کلیه افراد یدک کش و حمل خودرو در تهران، پس از اتمام کار به شما فاکتور یا رسید به ازای خدمات ارائه شده می دهند که باید آن را تا زمان مشخص شدن نتیجه قطعی نزد خود نگه دارید تا در صورت بروز مشکل در روند کار، بتوانید از طریق سایت پیگیری نمایید.

مناطق تحت پوشش یدک‌ کش سیار مدرن امداد

مدرن امداد خدمات یدک کشی و حمل خودرو را در تمامی مناطق 22 گانه تهران ارائه می دهد. مدرن امداد با برخورداری از نیروهای متخصص و آموزش دیده در تمامی نقاط تهران آماده ارائه خدمت در سریع ترین زمان ممکن است و می تواند نیاز شما را در زمان به وجود آمدن مشکلات برطرف کند.
مهم نیست که شما در شمال تهران و مناطقی چون نیاوران، تجریش، فرشته، الهیه، کامرانیه، اقدسیه، قیطریه، پاسداران، اندرزگو، شهرک غرب، داراباد، آجودانیه، بلوار ارتش، زعفرانیه، ولنجک، ظفر، میرداماد، محمودیه، سعادت آباد، فرمانیه و… باشید و یا در شرق تهران، رسالت، تهرانپارس، لواسانات، نارمک، امامت ، سید خندان، فرجام، حکیمیه، نیرو هوایی، پیروزی و … و یا در مناطق غربی و جنوبی تهران نیاز به خدمات یدک‌کشی داشته باشید؛ در هر کجا که باشید، تیم‌های امدادرسانی مدرن امداد نیز در کمترین زمان در کنار شما خواهند بود.

خدمات یدک‌ کش و حمل خودرو مدرن امداد

در زمان نیاز به یدک کش خودرو بر و کفی در هر بخشی از تهران کافیست تا با مدرن امداد تماس بگیرید. ما در تیم امداد رسانی مدرن امداد به شما این ضمانت را می دهیم که می‌توانید بهترین کیفیت را در کنار منصفانه ترین قیمت دریافت نمایید.

اولویت اصلی ما در شرکت مدرن امداد ارائه خدماتی با کیفیت در اختیار شما عزیزان است.

مهم نیست که خودرو شما خارجی بوده و یا تولید داخل باشد، یدک کشی سیار مدرن امداد آماده است تا انواع خودروهای داخلی و خارجی همچون تویتا، بنز، جک، ایران خودرو ، سایپا، بهمن موتور، تویوتا هیوندا و… را در سریع ترین زمان ممکن و با استفاده از یدک کش مناسب حمل نماید. از انواع خدمات یدک کشی و حمل خودرو مدرن امداد می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • حمل خودرو خراب به تعمیرگاه ها معتبر در صورت نیاز
 • حمل خودروی به مراکز بیمه
 • حمل خودر برای تعویض پلاک
 • حمل خودرو مسابقه ای

نحوه ارائه خدمات یدک‌ کش و حمل خودرو مدرن امداد

جامع‌ترین خدمات امدادی و حمل خودرو را همین حالا در کلانشهر تهران از مدرن امداد بخواهید. مدرن امداد با بهره مندی از ۱۳ سال سابقه تخصصی در حوزه خدمات فنی و حمل خودرو توانسته تا انواع ایرادات فنی ممکن را پیش بینی کرده و با جذب متخصصان ماهر و حرفه ای برای حل آن‌ها، تیمی توانمند و مجرب برای این کار تشکیل دهد. خدمات یدک‌کشی و حمل خودرو مدرن امداد به ترتیب زیر در اختیار شما عزیزان قرار خواهد گرفت:

 • پاسخگویی به درخواست های امدادی توسط پشتیبانان
 • ارائه خدمات مشاوره فنی تلفنی و آنلاین
 • هماهنگی در جهت انتقال خودرو به شبکه عاملیت های مجاز در صورت نیاز
 • حضور امدادرسانان در محل و یدک کش کردن خودرو
 • دریافت فایل تعرفه هزینه ایاب و ذهاب و حمل امداد خودرو
 • ارائه ضمانت نامه خدمات به مشتریان تضمین بازگشت وجه در صورت عدم رضایت

در صورتی که به خدمات امداد خودرو، یدک کشی، تعمیر سیار، باتری به باتری و… در تهران و کرج نیاز

دارید، کافیست تا با امداد خودرو مدرن امداد تماس بگیرید.

چرا انتخاب مدرن امداد انتخابی مطمئن است؟

به طور معمول عواملی وجود دارد همچون عدم آگاهی با مسائل فنی و بسیاری از مسائل دیگر در رابطه با خودرو که باعث می شود که بسیاری از ما در انتخاب خدمات سرویس فنی در محل برای خودروی خود با نگرانی هایی مواجه شویم. اما مدرن امداد به عنوان سرویسی حرفه‌ای در زمینه امداد و تعمیر سیار و حمل خودرو، تمام تلاش خود را به کار گرفته تا این تشویش را به حداقل ممکن رسانده و با ارائه‌ی خدماتی با کیفیت، رضایت مشتریان را تأمین نماید. مدرن امداد می‌تواند نیروهای خود را در کمترین زمان ممکن به صورت ۲۴ ساعته در محل مورد نظر شما حاضر سازد. از مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو مدرن امداد می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • پشتیبانی خدمات مشتریان
 • شفافیت در هزینه‌ها
 • انجام خدمت در زمان دلخواه شما
 • یدک‌کشی و حمل خودرو تا تعمیرگاه و…
 • استفاده از یک تعمیرکار خودرو باتجربه
 • گارانتی یک‌ ماهه خدمت تعمیر ماشین
 • صرفه جویی در زمان

هزینه حمل خودرو با یدک کش در تهران

همانطور که گفته شد، سپردن خودرو به یدک کش مورد اطمینان از چالش هایی است که در زمان خرابی و یا تصادف و یا موارد دیگر که خودرو نیاز به جا به جایی دارد، با آن رو به رو خواهید بود.
اینکه یک جرثقیل یدک کش بتواند اتوموبیل را بدون آسیب رسیدن به مقصد برساند و هزینه زیادی را نیز مطالبه نکند، انتخابی سخت و دشوار است. برای آنکه خودروی شما به شکلی درست حمل شود، نیاز است که فردی که وظیفه یدک کشی را دارد، با تجربه باشد و تعمیر ماشین اشراف کامل داشته باشد. زیرا در مرحله اول خودرو باید عیب یابی شود تا شاید با برطرف کردن ایراد در محل خودرو، نیازی به حمل خودرو وجود نداشته باشد و نیاز به جا به جایی به تعمیرگاه وجود نداشته باشد.