امداد خودرو شهران

امداد خودرو شهران در غرب تهران

امداد خودرو شهران در غرب تهران از دیگر سرویس های امداد خودرو در غرب تهران است که برای تمامی ساکنین و افرادی که به این محله تردد دارند، در نظر گرفته شده است. در صورتی که خودروی شما به مشکل فنی برخورده است به طوری که نمیتوانید خودرو را حرکت دهید، کافیست با شماره امداد خودرو شهران تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن امداد گران به سمت شما اعزام شوند.

محله شهران یکی از محلات منطقه 5 تهران است. محله شهران در شمال غرب تهران قرار دارد و یکی از محلات بسیار خوش آب و هوای تهران است. محله شهران در جنوب رشته کوه های البرز و در شرق رودخانه کن و جاده سولقان و امامزاده داود قرار دارد. محله شهران از شمال به کوه های البرز ، از جنوب به بزرگراه همت ، از شرق به خیابان کوهسار و از غرب به اتوبان باکری منتهی می شود. محله شهران همچنین از جنوب با محله شهر زیبا ، از شمال با رشته کوه های البرز ، از غرب با محله جنت آباد و از شرق با محله کوهسار و منطقه کن همجوار است. نزدیکی به رودخانه کن و باغات کن و رشته کوه های البرز آب و هوای خوبی را برای محله شهران رقم زده است. در سالیان گذشته با پیشرفت و توسعه امکانات شهری در محله شهران ، این محله جایگاه ویژه ای را در میان محلات شمال غرب تهران یافته است.

امداد خودرو شهران شمالی

شهران شمالی یکی از محلات منطقه 5 تهران است. محله شهران شمالی از شمال با رشته کوه های البرز ، از جنوب با بزرگراه آبشناسان ، از غرب با خیابان کوهسار و از شرق با اتوبان باکری و بلوار سیمون بولیوار همجوار است و با محله های جنت آباد شمالی ، کوهسار ، محله کن و شهر زیبا مجاورت دارد. از بزرگترین امکانات محله شهران شمالی می توان به پارک کوهسار اشاره کرد. شهران شمالی از محله های بسیار خوش آب و هوای منطقه 5 تهران است. شهران شمالی به دلیل قرار گرفتن در کوهپایه های البرز دارای تفرجگاه ها و مناطق بسیار زیبایی است و برای تفریح و گردشاز جمله مناطق خوب تهران است. پارک کوهسار ، منطقه لتمان کن ، روستای کن ، و بسیاری از تفرج گاه ها و رستوران های کن در این محله قرار دارند. شهران شمالی دارای خیابان ها و معابری است که جزو بهترین منطقه شهران محسوب می شود و ما در این جا برخی از این مناطق را به شما معرفی می کنیم.

امداد خودرو شهران جنوبی

شهران جنوبی یکی از محلات خوب منطقه 5 تهران است. محله شهران جنوبی از جنوب با اتوبان همت، از شمال با بزرگراه آبشناسان، میدان اول شهران و خیابان نظری، از شرق با بزرگراه باکری و از غرب با خیابان کوهسار محدود شده است. این محله با محله‌های ‌کوهسار، محله بهاران، محله جنت آباد مرکزی ، محله اندیشه، محله جنت آباد شمالی، محله کن و محله شهر زیبا مجاورت دارد. محله شهران جنوبی از نظر دسترسی به امکانات شهری ، موقعیت بسیار بهتری را نسبت به شهران شمالی دارد. همچنین شهران جنوبی از مسیرهای دسترسی بهترین برخوردار بوده و به همین دلیل سطح تراکم و بارگذاری ساختمانی در قسمت شهران جنوبی ، بیشتر از شهران شمالی است. از مراکز مهم محله شهران شمالی می‌توان به بوستان معلم، پارک محله شهران جنوبی، بوستان شقایق، بازار میوه و تره بار طوقانی، بوستان هستی، مرکز خرید قائم، پارک محله شهران جنوبی و بوستان شهرداری منطقه 5 اشاره کرد.

شماره امداد خودرو در شهران

امداد خودرو شهران از خدمات امدادرسانی مدرن امداد است که برای ساکنان و افرادی که تردد زیادی به محله دارند، در نظر گرفته شده است. در صورتی که خودروی شما دچار نقص فنی شده است و نمیتوانید آنرا حرکت دهید کافیست با ما تماس بگیرید تا امداد گران ما در سریع ترین زمان ممکن در محل شما حاضر شوند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *