امداد خودرو ولنجک

امداد خودرو ولنجک در شمال تهران

امداد خودرو ولنجک از جمله خدمات امداد خودرو مدرن امداد در شمال تهران است. نیروی های امداد خودرو در ولنجک به صورت شبانه روزی و هفت روز هفته در حال امدادرسانی به خودرو های معیوب در این ناحیه هستند. خدمات مدرن امداد در محدوده ولنجک شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی دار، تعمیرکار و مکانیک سیار، امداد باتری سیار و سایر خدمات امدادی مانند بنزین سیار یا سوخت رسانی سیار، پنچرگیری سیار، تعویض روغنی سیار و… میباشد. در صورتی که خودروی شما در محدوده ولنجک دچار نقص فنی شده است و امکان حرکت دادن آنرا ندارید، کافیست با کارشناسان امداد خودرو شمال تهران برای ولنجک تماس حاصل فرمایید. امدادگران ما در سریع ترین زمان ممکن خود را به موقعیت شما خواهند رساند.

درباره محله ولنجک

ولنجک یکی از محله‌ های شمال تهران و شمیران است. این محله در کوهپایه‌ های قله توچال و در منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. ولنجک در شمال به ارتفاعات توچال، از جنوب به بزرگراه پارک وی، از شرق به رودخانه ولنجک و از غرب به محله درکه می‌رسد. این محله در ناحیه دو از منطقه ۱ شهرداری تهران قرار دارد. از اماکن مهم این محله میتوان به بام تهران، تله کابین توچال و دانشگاه شهید بهشتی و سالن اجلاس سران اشاره کرد.

خیابان های مهم ولنجک

  • خیابان ولنجک
  • خیابان ساسان
  • خیابان سیزدهم
  • خیابان یمن
  • خیابان امیرآبادی
  • بلوار دانشجو
  • خیابان عدالت

راه های دسترسی به ولنجک

یکی از راه های دسترسی به محله ولنجک از طریق بزرگراه چمران است. از بزرگراه چمران خروجی ولنجک به میدان شهریاری ، خیابان فضل الله و بلوار دانشجو متصل شده و وارد ولنجک می شود.

شماره امداد خودرو ولنجک

همانطور که توضیح دادیم، یکی از راه های دسترسی به ولنجک با خودروی شخصی، از طریق بزرگراه چمران است. بزرگراه چمران یکی بزرگراه های شمالی جنوبی است که مسیر تردد خودرو های بسیاری از میدان توحید تا اوین و ولنجک میباشد. به همین دلیل یکی از بزرگراه های پر تردد تهران به شمار می آید. در صورتی که در در بزرگراه چمران به سمت شمال و در نزدیکی محله های اوین، درکه و ولنجک، خودروی شما دچار نقص فنی شده است، کافیست با امدادگران ما در آن ناحیه تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن به موقعیت شما اعزام شوند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *