امداد خودرو بلوار فردوس

امداد خودرو بلوار فردوس در غرب تهران

امداد خودرو بلوار فردوس یکی از خدمات امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران است که برای ساکنین و افرادی که تردد زیادی به این منطقه دارند، در نظر گرفته شده است.

محله بلوار فردوس برای ساکنان غرب محله‌ای آشنا است. این محله با دسترسی خوبی به سایر مناطق تهران پرطرفدار است. بلوار فردوس به دو بخش بلوار فردوس شرقی و بلوار فردوس غربی تشکیل می‌شود.دسترسی بلوار فردوس از شرق به بزرگراه شهید ستاری، از غرب به بزرگراه شهید باکری، از شمال به بلوار آیت‌الله کاشانی و بزرگراه حکیم و علامه جعفری و از جنوب به بزرگراه شیخ‌ فضل‌ الله نوری و اتوبان تهران کرج محدود می‌شود. این محله از نظر راه های دسترسی دارای بهترین دسترسی به اکثر بزرگراه های مهم بوده و به همین دلیل حجم ترافیک بالایی در محدوده بلوار فردوس و بزرگراه های اطراف آنرا شاهد هستیم. به دلیل حجم تردد بالا در این محدوده وجود امداد خودرو یک نیاز اساسی است. مجموعه مدرن امداد با فراهم آوردن حرفه ای ترین امدادگران در این محدوده در صدد رفع نیاز امداد جویان است. در صورت خرابی خودرو کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن نزدیک ترین امدادگر را به موقعیت شما اعزام کنند.

مراکز مهم در محدوده امداد خودرو بلوار فردوس

بلوار فردوس از مشهورترین بلوارهای منطقه 5 تهران است. امروزه بلوار فردوس به دو منطقه بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق تقسیم بندی شده است و محلات همجوار این بلوار به دلیل شهرت بسیار زیاد آن به با بلوار فردوس شناخته می شود. نام بلوار فردوس تا حدی شهرت دارد که بر روی نام محلات مجاور خود سایه انداخته است. بلوار فردوس به دلیل امکانات و بازارهای بسیار زیاد و همچنین دسترسی بسیار خوب به امکانات بسیار خوب منطقه 5 تهران ، شهرت بسیار زیادی را کسب کرده است.

امداد خودرو بلوار فردوس شرق

بلوار فردوس شرق از فلکه دوم صادقیه و خیابان آیت الله کاشانی آغاز شده و تا اتوبان ستاری امتداد دارد. محله بلوار فردوس شرق از شمال با خیابان آیت الله کاشانی ، از جنوب با بزرگراه شهید فهمیده ، از غرب با بزرگراه ستاری و از شرق با بزرگراه جناح محدود شده است. بلوار فردوس شرق با محله های صادقیه ، محله آپادانا ، محله اکباتان ، محله مهران ، محله بهنام و محله پرواز امتداد دارد. محله بلوار فردوس شرق به دلیل امکانات و دسترسی مناسب از بهترین مناطق منطقه 5 تهران است.

دسترسی بلوار فردوس شرق

بلوار فردوس شرق به لحاظ دسترسی به شریان های اصلی غرب تهران یکی از بهترین محلات است. دسترسی به بزرگراه جناح ، بزرگراه ستاری و بزرگراه فهمیده از جمله دسترسی های بسیار خوب بلوار فردوس شرق است. بلوار فردوس شرق به دلیل این دسترسی مناسب می تواند با مناطق بسیاری مانند منطقه 22 تهران ، منطقه 10 تهران و منطقه 2 تهران دسترسی داشته باشد.

مهم ترین خیابان های بلوار فردوس شرق
  • خیابان آیت الله کاشانی
  • خیابان رامین شمالی
  • خیابان رامین جنوبی
  • خیابان وفا آذر شمالی
  • خیابان وفا آذر جنوبی
  • خیابان عقیل
  • خیابان ابراهیمی
  • خیابان حسینی

امداد خودرو بلوار فردوس غرب

بلوار فردوس به دو بلوار شرقی و غربی تقسیم شده است. تقسیم بندی بلوار فردوس از بزرگراه ستاری انجام شده و شرق این بزرگراه بلوار فردوس شرق و غرب آن به بلوار فردوس غرب مشهور است.

بلوار فردوس غرب کجا است؟

بلوار فردوس غرب بخشی از بلوار فردوس منطقه 5 تهران است که در حد فاصل بزرگراه ستاری تا بزرگراه حکیم قرار دارد. بلوار فردوس غرب خود به دو بخش تقسیم شده است. بخش اول بین بزرگراه ستاری و بزرگراه باکری قرار دارد و بخش دوم بین بزرگراه باکری تا بزرگراه حکیم قرار گرفته است. گرچه بخش کوچکی از این قسمت به نام بلوار الهام نامگذاری شده است ، اما کل این محدوده با نام بلوار فردوس شهرت دارد.

شماره امداد خودرو بلوار فردوس

جاهای دیدنی بلوار فردوس بسیار متنوع است. هم در بخش بلوار فردوس شرقی و هم در بلوار فردوس غرب ، جاهای دیدنی زیادی هستند که می توانید این جاهای زیبا را برای گردش و تفریح انتخاب کنید. اگر به دنبال جاهای دیدنی بلوار فردوس شرق می گردید ، باید بگوییم که عمده تفریحات بلوار فردوس شرق مربوط به غذاخوری ها و فست فودهای این قسمت است و بیشتر افرادی که با دنبال تفریح در بلوار فردوس شرق می روند ، بیشتر دنبال غذاخوری ها و فست فودهای بلوار فردوس هستند. فرهنگسرای فردوس هم البته از جاذبه های بلوار فردوس شرقی است. جاهای دیدنی بلوار فردوس غرب اما متنوع ترند. شاید بتوان گفت که بهترین جاذبه بلوار فردوس غرب ، پارک ارم است.

پارک ارم قدیمی ترین و بزرگترین شهربازی تهران است که خاطرات کودکان دهه ۶۰ با این پارک زیبا عجین شده است. پارک الهام یکی دیگر از جاذبه های بلوار فردوس است. پارک الهام در کنار رودخانه کن بوده و جزو جاذبه های طبیعت‌گردی در بلوار فردوس غرب است. پارک الهام از اولین پارک هایی است که در کنار رود دره های تهران احداث شد و امروزه تبدیل به جاذبه ای زیبا شده است. پارک پرنیان هم جزو پارک های زیبا در بلوار فردوس غرب است که عکس های زمستانی پارک پرنیان در بین علاقمندان این پارک بسیار مشهور است. از دیگر جاهای دیدنی بلوار فردوس غرب می توان به باشگاه استقلال ، کمپ ناصر حجازی و هایپر استار باکری اشاره کرد.

در صورتی که خودروی شما در محدوده بلوار فردوس (بلوار فردوس غرب و بلوار فردوس شرق) دچار نقص فنی شده است، کافیست با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن نزدیک ترین امدادگر را به موقعیت شما اعزام کنند.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *