امداد خودرو تهرانسر

امداد خودرو تهرانسر در غرب تهران

امداد خودرو تهرانسر از دیگر خدمات امداد خودرو مدرن امداد در غرب تهران است که در تمام محدوده تهرانسر اقدام به ارائه سرویس امدادی میکند. خدمات امداد خودرو مجموعه ما شامل یدک کش، جرثقیل حمل خودرو، خودرو بر کفی دار، مکانیک و تعمیرکار سیار در تهرانسر، امداد باتری سیار و … میباشد. در صورتی که خودروی شما در محدوده تهرانسر یا بزرگراه های اطراف این محله دچار مشکل شده است و قادر به حرکت دادن آن نیستید، کافیست با ما تماس بگیرید تا امدادگران ما در سریع ترین زمان ممکن به موقعیت شما اعزام شوند.

تهرانسر یکی از محله های غرب تهران است که از طریق بزرگراه های آزادگان (آیت الله شهید مهدوی کنی)، بزرگراه فتح و بزرگراه شهید لشگری قابل دسترس است. در صورتی که خودروی شما در محدوده تهرانسر یا بزرگراه های یاد شده نزدیک به این محدوده دچار خرابی و مشکل  شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین نیروی امدادی را به سمت شما اعزام نماییم.

تهرانسر نام محله‌ ای است در غرب تهران است که با آب و هوایی مطلوب که از شمال به بزرگراه شهید لشکری و محله شهرک آزادی و از جنوب به بزرگراه فتح و از شرق به فرودگاه مهرآباد و محله شهرک آسمان و از غرب به بزرگراه آیت الله مهدوی کنی و محله شهرک استقلال محدود شده‌است. محله تهرانسر در منطقه ۲۱ شهرداری تهران واقع است و خود به ۴ بخش تهرانسر شمالی (شهرک گلها، شهرک بازرگان-میدان کمال الملک -قباد)، تهرانسر مرکزی (بلوار اصلی و خیابان خسروپرویز و چهارراه صدف و خیابان گلناز) تهرانسر شرقی (شهرک پاسداران-بنفشه-نفت-فجر-گل محمدی) تهرانسر غربی (بهشتی-رجایی-شهرک دریا). و شهرک مسکن ویژه. بخش تهرانسر مرکزی و شمالی گرانترین املاک محله را به دلیل توسعه یافتگی و نزدیکی به امکانات رفاهی و تفریحی دارند.

شماره تلفن امداد خودرو تهرانسر

در صورتی که خودروی شما در محدوده تهرانسر دچار مشکل شده است، کافیست با ما تماس بگیرید تا نزدیک ترین امدادگر را به موقعیت شما اعزام کنیم. خدمات امدادی مجموعه مدرن امداد شامل اعزام یدک کش، اعزام خودرو بر، حمل خودرو با جرثقیل، اعزام مکانیک سیار و امداد باتری سیار در تهران است. شما میتوانید در هر ساعت از شبانه روز در صورت وجود مشکل با ما تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان خدمات مورد نظر را برای شما مهیا کنیم.

سایر خدمات مدرن امداد

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *